Gizlilik Politikası

Yasal Uyarı Ve Gizlilik Politikası

Bilgi İstemi

Bu platform size şunu hatırlatır: platformun hizmetlerini kullanmadan önce lütfen bu bildirimi dikkatlice okuyun ve anlayın.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Yasal çerçevede kendi yüklemelerimizin içeriğinden sorumluyuz; kullanıcıların kendileri tarafından yapılan beyanlardan sorumlu değiliz.

Gizlilik Politikası

Kullanıcıların kişisel bilgilerinin korunmasına saygı duyuyoruz. Platform tarafından sağlanan hizmetleri kullandığınızda, kişisel bilgilerinizi bu gizlilik politikasına uygun olarak toplayacak, kullanacak ve paylaşacağız. Bu gizlilik politikası, kişisel bilgilerinizin toplanması, saklanması, kullanılması, paylaşılması ve korunmasına ilişkin şartlarımızı içerir. Gizliliğinizi nasıl koruyacağınızı anlamanıza yardımcı olması için bu politikanın tamamını okumanızı öneririz. Bu gizlilik politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, platformda yayınlanan iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu gizlilik politikasının herhangi bir içeriğini kabul etmiyorsanız, platform hizmetlerini kullanmayı derhal durduracaksınız. Platformun hizmetle

Kişisel Bilgilerinizin Korunması

Bilgi güvenliğinizi korumak için, SSL, bilgi şifreleme depolama, veri merkezi erişim kontrolü dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bilgi sızıntısı, hasar veya kayıp durumunda bilgilerinizi korumak için tüm makul güvenlik önlemlerini almaya çalışıyoruz. Ayrıca kesinlikle Onlarla gizlilik sözleşmeleri imzalamak, pozisyona göre farklı yetki kontrolleri yapmak ve operasyonlarını izlemek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bilgilerinize maruz kalabilecek çalışanları veya taşeronları yönetmek.

Küçük Koruma

Küçüklerin kişisel bilgilerinin korunmasına önem veriyoruz. Eğer reşit değilseniz, velinizden bu gizlilik politikasını dikkatlice okumasını ve hizmetlerimizi kullanmasını veya vasinizin onayını almak bahanesiyle bize bilgi vermesini istemenizi öneririz.